ACCIDENT cumplit la ieșirea din Onești: doi tineri au murit după ce s-au izbit cu motocicleta de un tractor!

ACCIDENT cumplit la ieșirea din Onești: doi tineri au murit după ce s-au izbit cu motocicleta de un tractor!
Polițiștii fac cercetări pentru a stabili dinamica accidentului.
Doi tineri care se deplasau pe o motocicletă, pe Drumul Național 11, la ieșirea din municipiul Onești către Bacău, și-au pierdut viața după ce s-au izbit de un tractor pe care se pare că voiau să-l depășească.
Martorii care au observat accidentul, spun că cei doi tineri - cu vârste de 30 și respectiv 33 de ani, au murit pe loc în urma impactului cu utilajul pe care au vrut să-l depășească. Deocamdată se cunoaște doar identitatea unuia dintre bărbați, asupra celuilalt nu s-au găsit documente de identitate.
Unul dintre tineri ar fi din municipiul Bacău și unul din Onești. Echipajele medicale chemate în ajutor nu au putut decât să constate decesul victimelor. Impactul a fost atât de violent încât cei doi tineri au fost desfigurați.
Polițiștii fac cercetări pentru a stabili dinamica accidentului.
(foto/arhivă)
Citește și:
- 17:23 - Scandal diplomatic: Germania îl face ipocrit pe JD Vance după acuzațiile privind alegerile din Ungaria
- 16:44 - Turcia îl omagiază pe Mircea Lucescu: moment de reculegere la toate meciurile
- 16:22 - Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru - Sara Qudah (CPJ): România intră în tiparul global al cenzurii administrative
- 15:56 - Alexandra Păcuraru, după hotărârea CNA de a menține decizia de retragere a licenței televiziunii Realitatea PLUS: „Au fost pregătiți să respingă orice argument! Au câștigat doar prima luptă”- VIDEO
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News











