Advertising
NEREGULILE nu se opresc: românii continuă să primească facturi GREȘITE atât la energie, cât și la gaze. Ce MĂSURI iau furnizorii

NEREGULILE nu se opresc: românii continuă să primească facturi GREȘITE atât la energie, cât și la gaze. Ce MĂSURI iau furnizorii
Scris de Realitatea de Bacau Publicat: 8 feb. 2022, 09:15
O româncă din Anglia a primit o factură uriașă la energie pentru casa goală din România. Pentru mai multe luni, femeia avea de dat 12.700 lei. Furnizorul și-a recunoscut greșeala. Însă aceeași situație, de data aceasta la gaze, s-a întâmplat și într-un bloc din Galați unde locatarii nu sunt nici măcar consumatori în sistemul comun de alimentare.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News


























