Advertising
Un șofer din Bacău și-a forțat norocul de două ori în aceeași zi și a ajuns în arest

Un șofer din Bacău și-a forțat norocul de două ori în aceeași zi și a ajuns în arest
Scris de Realitatea de Bacau Publicat: 20 sept. 2021, 13:30
La data de 18 septembrie a.c., în jurul orei 20.00 polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Săvinești au depistat în trafic un bărbat de 44 de ani, din județul Bacău, în timp ce conducea un autoturism pe drumul național 15, în localitatea Zănești.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
- 18:26Vântul puternic a făcut prăpăd în județul Bihor. Mai mulți copaci au fost doborâți pe carosabil
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News


























