Actualitate· 1 min citire

Nu se mai liniștește!Ursul a pornit iar la plimbare prin Onești. Autoritățile sunt în alertă!

ursu

ursu

Scris de Craciun Florin Publicat: 2 oct. 2019, 05:25

După ce în urmă cu două nopți și-a făcut de cap și a hoinărit prin tot Oneștiul după bunul său plac, în această noapte ursul a pornit din nou la plimbare prin oraș. Oneștenii au fost avertizați de ISU Bacău prin mesajul RO-ALERT că ursul a fost văzut în Cartierul Catolic în această noapte la ora 00,45 și “pentru protecția dumneavoastră, vă rugăm să evitați deplasarea în zona menționată. Respectați recomandările autorităților locale”.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate