Advertising
A fost instalată o cruce în ”curba morții” dintre Onești și Bacău, pentru a-i proteja pe șoferi

A fost instalată o cruce în ”curba morții” dintre Onești și Bacău, pentru a-i proteja pe șoferi
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 26 apr. 2022, 17:07
După ce în luna februarie a fost sfințită zona, vineri, preoții au decis să instaleze și o cruce care să protejeze șoferii de accidente.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News


























