Advertising
A intrat în casă peste un bătrân și l-a bătut pentru suma de 300 de lei

A intrat în casă peste un bătrân și l-a bătut pentru suma de 300 de lei
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 11 mar. 2022, 17:24
Acesta este bănuit că în noaptea de 25/26 decembrie 2021 ar fi pătruns fără drept în locuința unui bărbat de 86 de ani, din Buhuși și prin acte de violențe l-ar fi deposedat de suma de 300 de lei.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News


























