Advertising
Avertisment sumbru: Spitalele vor deveni bombe pentru pacienţi

Avertisment sumbru: Spitalele vor deveni bombe pentru pacienţi
Scris de Realitatea de Bacau Publicat: 31 ian. 2022, 09:31
Medicul Paul Ichim avertizează că, prin alocarea unui număr de paturi bolnavilor de COVID în toate spitalele din România, unele unităţi se vor transforma în „bombe” pentru pacienţi.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News


























