Advertising
Condamnat la 2 ani şi 8 luni pentru luare de mită
22 feb. 2019, 19:55

penitenc1
Articol scris de Scris de Ioana Grama
Poliţiştii din Târgu Ocna au depistat un bărbat de 52 de ani, care poseda mandat de executare a pedepsei cu închisoarea. Acesta fusese condamnat de Tribunalul Bacău la 2 ani şi 8 luni de detenție, pentru săvârşirea infracţiunii de luare de mită și a fost depus în Penitenciarul Bacău.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:18 - Intervenție de urgență la barajul Măneciu după ploile torențiale și codul portocaliu hidrologic
- 09:16 - Caz șocant la banchetul unui liceu din Cluj. Elevă premiantă, transportată la spital după ce ar fi fost „drogată și agresată sexual”
- 09:13 - Medic găsit mort în toaleta Spitalului de Urgențe Floreasca. Ce ipoteză au anchetatorii
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News














