Advertising
Sediul Ambulanței Onești intră în reabilitare

Sediul Ambulanței Onești intră în reabilitare
Scris de Monica Ghinet Publicat: 6 oct. 2020, 12:07
Consiliul Județean Bacău finanțează cu 95% investiția necesară pentru realizarea lucrărilor de proiectare, asistență tehnică și execuție lucrări pentru reabilitarea sediului Ambulanței Onești și a atelierelor mecanic și electric de la Spitalul municipal „Sf. Ierarh dr. Luca” din municipiul Onești.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
- 11:541.170 de percheziții și 166 de persoane vizate de măsuri preventive în 300 de dosare penale
- 11:49Noi detalii: Pomohaci a atacat măsura arestului preventiv
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News

























