Advertising
„Taximetrist” de ocazie amendat și lăsat fără plăcuțele de înmatriculare

„Taximetrist” de ocazie amendat și lăsat fără plăcuțele de înmatriculare
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 15 apr. 2022, 16:43
A fost luată măsura sancţionării contravenţionale cu amendă în valoare de 1.000 de lei
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News


























