Advertising
Tragedie cumplită în Vrancea! Doi tineri au murit carbonizați după ce o mașină a intrat într-un cap de pod și a luat foc

Poliție
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 13 mai 2026, 09:53
Un accident rutier extrem de grav s-a produs în noaptea de marți spre miercuri, pe DJ 205C, în comuna Vârteșcoiu, soldat cu moartea a doi tineri și rănirea altor două persoane.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:53Arestări după bătaia dintre clanurile Ștoacă și Toboșaru. Conflictul a continuat și la poliție
- 11:37Andrew Tate, din nou în fața procurorilor DIICOT. Milionarul acuzat de viol a fost dus la audieri
- 10:29Semnificația aparte pe care o are aparția Shakirei la CM 2026
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News
























