Advertising
Românii, obligați să aibă două joburi din cauza scumpirilor: ce spun oamenii

Scumpirile îi afectează pe români
Scris deRealitatea de Bacau
Publicat2 iun. 2026, 08:03
Sursărealitatea.net
Românii sunt obligați să-și caute al doilea loc de muncă din cauza taxelor și scumpirilor! Din moment ce măsurile guvernanților au făcut ca oamenii de rând să trăiască la limita supraviețuirii, mulți dintre aceștia aleg să renunțe la zilele libere.
Citește și
- 10:46Daniel Udrescu: Cum te lasă inflația fără bani în timp ce statul câștigă pe seama ta
- 07:59Un control ISCIR lasă Bacăul fără apă caldă pe perioadă nedeterminată, în plin val de caniculă
- 07:22Bacăul rămâne fără apă caldă pe termen nedeterminat. Toate centralele au fost oprite după un control ISCIR
- 22:04Incident tehnic la depozitul de zgură și cenușă Valea Căprișoarei. A fost descoperită o tasare de 50 de metri, iar autoritățile monitorizează situația
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News


























