Advertising
GEORGE SIMION ȘI SOȚIA SA ILINCA, LA BISERICĂ DUPĂ VOT. CEI DOI S-AU ÎMBRĂȚIȘAT CU OAMENII CARE I-AU ÎNTÂMPINAT LA INTRARE: IMAGINI EMOȚIONANTE

GEORGE SIMION ȘI SOȚIA SA ILINCA, LA BISERICĂ DUPĂ VOT. CEI DOI S-AU ÎMBRĂȚIȘAT CU OAMENII CARE I-AU ÎNTÂMPINAT LA INTRARE: IMAGINI EMOȚIONANTE
Scris de Realitatea de Bacau Publicat: 18 mai 2025, 13:35
Liderul AUR, George Simion, a mers la biserică după vot. Cei doi s-au recules în lăcașul de cult, unde s-au rugat alături de oamenii prezenți la slujbă
Citește și
- 18:04Negocieri la nivel înalt: SUA și Iranul ar putea semna un acord preliminar în următoarele ore
- 18:00Eugen Tomac și-a publicat programul de guvernare. Care este prioritatea ZERO a cabinetului său
- 16:53Ucraina intensifică atacurile asupra infrastructurii energetice ruse
- 16:50George Simion, alături de români la târgul de la Negreni: „E nevoie de speranță în România!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News



























