Actualitate· 1 min citire

Copil în stare gravă după ce a căzut cu bicicleta

arsi spital

arsi spital

Scris de Toader Claudia Publicat: 11 mar. 2019, 09:51

Un copil de 9 ani a ajuns în stare gravă la Unitatea de Primiri Urgențe a Spitalului Județean Bacău în urma unui accident. În timp ce se plimba cu bicicleta, copilul s-a dezechilibrat și a căzut. S-a lovit atât de rău,  încât șocul traumatic i-a produs o ruptură de splină.  Copilul a fost băgat în operație si internat în Terapie Intensivă.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Bacau și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate